Львівська міськрада досі не розрахувалась за ремонт Пекарської

ремонт Пекарської

Ремонт завершився ще в 2021 році. Рік тому його вартість зросла на 23 млн грн

У середу, 19 червня, комісія фінансів Львівської міської ради не погодила виділення 5 млн грн "Львівавтодору" для розрахунку з підрядником за ремонт вулиці Пекарської, який звершили ще у 2021 році. Виявилося, що після завершення основного ремонту "Львівавтодор" уклав із підрядником додаткову угоду на 23 млн грн. Про це під час засідання повідомила голова комісії Наталія Шелестак.

Підрядник отримав 23 млн грн на "коригування та додаткові роботи" після капремонту

За її словами, під час моніторингу документів, з’ясувалося, що “Львівавтодор” у 2023 році уклав додаткову угоду на 23 млн грн для ремонту вулиці Пекарської. Йдеться про ділянку від вул. Тершаковців до вул. І.Мечникова. Вона зазначила, що ремонтні роботи вартістю 1094 млн грн на цій ділянці за дією основного договору завершили ще у 2021 році. Однак, комісію фінансів ніхто не проінформував про оголошення додаткової закупівлі через два роки після завершення ремонту.

“Я почала розбиратися і виявилося, що ще в 2023 році укладено додаткову угоду на 23 млн грн. Я пропоную сісти і розібратися виключно з “Львівавтодором”, бо я подивилася в таблиці — на нас чекає багато сюрпризів. Принаймні я думала, що у нас ці питання закриті. Кожного року у нас одна і та сама історія, чому депутатів не інформують про зміни, які будуть вносити під час проєкту і в яку суму вони обійдуться місту. Це неправильно. А тепер ми маємо думати де взяти додаткові 23 млн, щоб погасити борг ”, — пояснила Наталія Шелестак.

Загальний борг за ремонт Пекарської — 16 млн грн

Директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило під час засідання комісії повідомив, що станом на сьогодні борг за ремонт вулиці Пекарської становить близько 16 млн грн.

“Ці кошти тут ніхто не приховує, ми ці дані подавали. Але це не є додаткові роботи, додатковою є угода, але роботи, це може бути банально інший вид покриття, який в процесі виконання робіт колись давно необхідно було замінити щось на щось, і воно вже тягне за собою зміну по коштах і коригування проєкту”, — пояснив Олег Забарило.

Загальна вартість ремонту вул. Пекарської на ділянці від вул. Тершаковців до вул. І.Мечникова становила 132 млн грн. Основний договір на 109 млн грн “Львівавтодор” уклав у 2020 році із ТОВ “Вельт Капітал”, яке стало переможцем тендеру. Під час ремонту облаштували інженерні мережі, провели санацію каналізаційного колектора часів Австро-Угорщини, провели капітальний ремонт дорожнього покриття. Крім того, облаштували велодоріжки, велосмуги та пішохідні доріжки.

У 2023 році “Львівавтодор” уклав з “Вельт Капітал” угоду ще на 23 млн грн на “коригування та додаткові роботи” після ремонту ділянки вулиці Пекарської.

Тепер департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури звернувся до комісії фінансів з проханням виділити 5 млн грн за погашення заборгованості ремонту вул. Пекарської. Члени комісії після довгого обговорення перенесли розгляд цього питання та доручили “Львівавтодору” повідомити про усі борги на наступному засіданні.

Той же ж підрядник ремонтує міську лікарню за 82 млн грн

Нагадаємо, 17 червня Лікарня святого Пантелеймона опублікувала інформацію про додаткову закупівлю у ТОВ “Вельт Капітал” робіт з реконструкції блоку дистанційно-променевої терапії. У січні 2023 року ТОВ “Вельт Капітал”, яке було єдиним учасником торгів, перемогло на тендері 62 млн 684 тис. грн. Після додаткової угоди на понад 16 млн грн загальна вартість реконструкції перевищить 82 млн грн.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності