ЛМР хоче здати в оренду землю, яку не змогла продати п’ять разів

Ділянка для оренди

Ділянку у Дублянах для торгового закладу виставлять на оренду через аукціон

Львівська міська рада планує продати право оренди ділянки у Дублянах через електронний аукціон. Відповідний документ оприлюднили 13 червня на офіційному порталі міської ради Львова. Депутати міськради розглянуть проєкт ухвали на черговій сесії.

Ділянка призначена для будівництва торгового комплексу

Йдеться про земельну ділянку орієнтовною площею 0,57 га на вулиці Червоної Калини, 6,8 у Дублянах, яка є у комунальній власності. Ділянка належить до категорії земель житлової та громадської забудови і призначена для будівництва та обслуговування комплексу торгівлі та побутового обслуговування.

Стартова ціна продажу лота, тобто стартовий розмір річної орендної плати, становить 77 628 гривень, що дорівнює 3% від нормативної грошової оцінки землі. Крок аукціону складає 1% від стартової ціни - 776 гривень. Для участі в торгах необхідно сплатити гарантійний внесок у розмірі 23 288 гривень 54 копійки, що становить 30% від стартової орендної плати. Термін оренди земельної ділянки становитиме 10 років.

Раніше вже було п’ять спроб продати цю ділянку у власність на торгах, однак жодного учасника не було зареєстровано. Тепер міська рада ухвалила рішення про продаж права оренди через електронний аукціон.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності