У Львівській мерії скоротили ще понад 200 працівників

Львівська міська рада

Скорочення штату стало необхідним через повномасштабне вторгнення

У Львівській міській раді скоротили ще 218 посад. Це вже третє скорочення у мерії з початку повномасштабного вторгнення. Загалом з початку 2024 року у міськраді оптимізували майже 400 посад, повідомила пресслужба Львівської міської ради у понеділок, 3 червня.

«У зв’язку з війною, на жаль, повинні приймати непопулярні рішення», — пояснили в ЛМР. До 1 червня 2024 року у міській раді завершили третю хвилю оптимізації структури виконавчих органів. Під час неї скоротили 218 посад. Загальна кількість звільнених працівників з початку повномасштабного вторгнення склала майже 400 людей. Станом на 1 червня, у Львівській міській раді залишились працювати 1471 особа.

Нагадаємо, за рішення скоротити штат Львівської міської ради депутати проголосували у вересні 2023 року. За планом кількість працівників до кінця 2024 року мала скоротитися на 20% й становити 1471 людей. Згодом, у квітні 2024 року, в ЛМР звільнили 150 працівників, скоротивши три департаменти — Міської агломерації, З управління персоналом та адміністративних послуг, а також Управління інформаційних технологій.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності