• Головна
  • Новини Львова
  • У Львівській міськраді не вистачає коштів на розмитнення старих німецьких трамваїв

У Львівській міськраді не вистачає коштів на розмитнення старих німецьких трамваїв

У Львівській міськраді не вистачає коштів на розмитнення старих німецьких трамваїв

Замість 26 млн грн "Львівелектротранс" отримає лише 15 млн грн на транспортування та ремонт перших вагонів з Німеччини

Комісія транспорту, зв'язку та міської мобільності Львівської міськради у понеділок, 22 квітня, погодила правки до рішення про виділення додаткових 26 млн грн для ЛКП “Львівелектротранс”. Йдеться, про зменшення бюджету до 15 млн грн, які мають використати на перевезення та розмитнення старих німецьких трамваїв. Ці вагони безкоштовно передала влада Берліна,

Грошей вистачить на перевезення та ремонт лише перших трамваїв

За словами керівник управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, це пов’язано з тим що на минулій сесії міськради, депутати не підтримали відділення саме 26 млн грн, тому комісія повинна змінити розпис використання коштів, виділених з бюджету розвитку ЛКП “Львівелектротранс” на 2024 рік. Тепер йдеться лише про 15 млн грн, за які підприємство має оплатити транспортування, розмитнення та переобладнання 12 трамваїв, які місто безкоштовно отримає з Німеччини.

“Виділили не всю суму, тому що всієї суми не було, відповідно, нам доведеться повторно ще просити пізніше. Зараз цих коштів вистачить, фактично на транспортування і, можливо, переобладнання перших трамваїв. Але для того, щоб відремонтувати всі решту, доведеться ще просити гроші”, — пояснив Орест Олеськів.

Крім цього, голова комісії Ігор Зінкевич зазначив, що ці вживані трамваї планують завозити до вересня цього року. Раніше повідомляли, що ці трамваї планують запустити на маршрут №1.

Нагадаємо, місто безкоштовно отримає 12 трамваїв з Берліна, але міськрада повинна оплатити перевезення та розмитнення вагонів. За підрахунками, для цього необхідно 26 млн грн.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності