У Брюховичах біля закинутого санаторію збудують новий оздоровчий комплекс

Відпочинково-оздоровчий комплекс у Брюховичах

Територію під новий об'єкт придбала підприємиця з Дніпра

Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев погодив будівництво відпочинково-оздоровчого комплексу з приміщеннями для тимчасового проживання та приміщеннями водно оздоровчого призначення у Брюховичах. Нові містобудівні умови та обмеження на будівництво опублікували у понеділок, 20 травня, на сайті Львівської міськради.

Новий комплекс збудують поблизу закинутого санаторію "Сокіл"

Йдеться про земельну ділянку площею майже 0,3 га на вул. Лікарській 8-а, яка належить до категорії земель оздоровчого призначення. Кадастровий номер у відкритих джерелах не відображається, однак згідно з візуалізацією міськради, зводити новий комплекс будуть біля території закинутого санаторію “Сокіл” у Брюховичах. Згідно з документами, на початку березня підприємиця з Дніпра придбала цю територію, однак, за яку суму не вказано. Відомо лише, що максимальний відсоток забудови території — 55%, а висота не більше 9 метрів.

“На дану ділянку генеральним планом Брюховичів передбачено розвиток ось такої рекреаційної оздоровчої інфраструктури. Це не великий одноповерховий об’єкт для відпочинку”, — пояснив Антон Коломєйцев.

Дозвіл на будівництво отримала мешканка Дніпра Валентина Світайло, яка зареєстрована як ФОП 5 років тому та займається орендою автомобілів. Вона також є засновницею всеукраїнського благодійного фонду “КС”, а раніше Валентина Світайло, займалася продажем косметичних товарів.

Нагадаємо, на початку квітня головний архітектор Львова погодив будівництво двосекційного багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом на вулиці Курортній у Брюховичах. Раніше це будівництво тричі забороняли, оскільки будинок мали зводити на території лісу.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності