• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові захопили 44 земельні ділянки, розташовані на майбутній вулиці Вернадського

У Львові захопили 44 земельні ділянки, розташовані на майбутній вулиці Вернадського

У Львові захопили 44 земельні ділянки, розташовані на майбутній вулиці Вернадського

Частину з них віддали приватним особам під городи. А деякі вже навіть забудували

У Львові захопили 44 земельні ділянки, а це 12,21 га землі, проєктованої вулиці Вернадського. Ця земля внесена у Генплан Львова як проєктована дорога. Вона мала з’єднати житловий мікрорайон Сихів від проспекту Червоної Калини до вулиці Стрийської. Про це 27 лютого повідомили у Львівській міській раді, посилаючись на слова заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача. Усі виявлені дані скерують правоохоронцям.

У Львівській міській раді зазначають, що нещодавно Державне бюро розслідувань повідомило про підозру шістьом посадовцям Солонківської сільської ради, які за інформацією бюро, незаконно приватизували ділянки, запроєктовані під будівництво дороги.”Вони незаконно вилучили з комунальної власності три земельні ділянки вартістю 2,7 млн грн”, — йдеться у повідомленні. Це спонукало департамент містобудування Львівської міської ради провести моніторинг та “пильніше придивитися до ділянок в цьому районі”.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача,  ще в травні 2021 року стало відомо, що 2 гектари землі майбутньої вулиці Вернадського (проєктованої) віддали приватним особам під городи. “Не зупинило чиновників те, що ця земля була внесена у Генплан Львова як проєктована дорога – у планах вона має з’єднати житловий мікрорайон «Сихів» від проспекту Червоної Калини до вулиці Стрийської”, — зазначив Любомир Зубач.

Моніторинг управління земельних ресурсів показав справжні масштаби порушників, повідомляють у міськраді.

“За результатами моніторингу станом на лютий цього року аж 44 ділянки розташовані в межах червоних ліній проєктованої дороги Вернадського. Частина з них все ще є городами, а частину – встигли забудувати. На частину ділянок вже є арешт, але деякі все ще у вільному плаванні”, – розповів Любомир Зубач.

Оскільки розслідування щодо протиправної передачі землі триває, міські посадовці обіцяють скерувати всю інформацію, яку з’ясували під час моніторингу, правоохоронцям.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності