Львів 30 листопада попрощається із двома полеглими Героями

Львів 30 листопада попрощається із двома полеглими Героями

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла

У четвер, 30 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцями Тарасом Покорою та Кирилом Брюхановим, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Тарас Покора (22.02.1979-23.11.2023) Народився у Львові.

Навчався у середній загальноосвітній школі №72 та у Класичній гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Здобув вищу освіту у Львівському торговельно-економічному університеті.

Завжди вирізнявся активною громадянською позицією: брав безпосередню участь у подіях Помаранчевої революції та Революції Гідності. У мирний час Тарас Покора був винятково прогресивною людиною та успішним підприємцем: обіймав посаду директора у Товаристві з обмеженою відповідальністю «ФАББ Україна». Обожнював подорожувати, захоплювався спелеотуризмом та рафтингом.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання спершу у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, згодом боронив державу на посаді командира протитанкового взводу у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

За словами рідних, його завзяття, розум, хоробрість та боротьба за ідею викликали захоплення у багатьох, зокрема й у побратимів. У Тараса Покори залишилися кохана дружина, троє люблячих дітей, батьки та сестра. 

Кирило Брюханов (27.03.1979-25.11.2023) Львів’янин.  

Навчався у середній загальноосвітній школі №77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій». Після завершення навчання проходив військову службу в армії. Протягом останнього періоду працював водієм-експедитором.

Обожнював активний відпочинок та проводити час із своєю родиною. За словами дружини, Кирило за життя був дуже хорошим сім’янином: уважним і люблячим чоловіком, дуже дбайливим батьком. Завжди залишався добрим і щирим, прагнув найкращого для своїх дітей.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Кирила Брюханова залишилися дружина, четверо дітей, онука, батьки, брат, теща та велика родина.

Нагадаємо, у середу, 29 листопада, у Львівській області в останню путь провели полеглих військових: Михайла Угринюка, Анатолія Цекота, Віктора Маїка та Анатолія Зубкова.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності