Письменниця Оксана Забужко отримала звання почесної докторки ЛНУ імені Франка

Фото: Пресцентр ЛНУ

Оксану Забужко відзначили за активну громадську діяльність, а також значущий внесок у розбудову української державності

В п’ятницю, 3 листопада, під час засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка письменниця Оксана Забужко отримала диплом Doctor Honoris Causa ЛНУ ім. Івана Франка. Про це повідомили на сайті Львівського університету.

За словами ректора університету Володимира Мельника, Оксана Забужко отримала диплом за активну громадську та політичну діяльність, видатні заслуги в розвитку освіти, науки, культури, суспільно значущий внесок у розбудову української державності та сприяння розвитку Університету.

Письменниця вважає великою честю та привілеєм бути частиною академічної спільноти Львівського університету, у якому понад 70 років тому навчалися її батьки.

“Бо культура є тяглістю традицій, і ця єдина спільнота мертвих і живих, котра будує майбутнє сьогодні, у знову ж таки темні часи, виявляється вирішальною уже для нашої з вами перемоги. Бо перемагає не тільки зброя, перемагає й освіта”, — наголосила Оксана Забужко.

Нагадаємо, Борису Джонсону у вересні також вручили звання почесного доктора ЛНУ ім. Франка. Джонсон став другим закордонним політичним діячем, який має цей статус.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності