СБУ викрила в’язня, який шукав коригувальників для ракетних ударів по Львову

Фото: СБУ

Львів’янину загрожує довічне позбавлення волі

Служба безпеки викрила львів’янина, який з 2019 року відбував покарання у виправній колонії, та шукав коригувальників для ударів по Львову. Передавати інформацію зрадник хотів через своїх родичів та знайомих «на волі».

Про це повідомляє СБУ.

48-річний місцевий мав відправляти росіянам фотографії електричних підстанцій Львівщини після ракетних обстрілів. Отриману інформацію чоловік мав передати своєму куратору з ФСБ. За кожне виконане завдання львів’янину обіцяли від 1 до 5 тисяч доларів. Сума оплати залежала віж важливості об’єкта.

У поле зору російської ФСБ чоловік потрапив у «Однокласниках», де поширював коментарі на підтримку збройної агресії РФ проти України. У своїх публікаціях він писав, що українські диверсанти вбивають цивільних та дітей. Росіяни дистанційно завербували в’язня під виглядом його знайомства з громадянкою росії.

Служба безпеки повідомила йому про підозру за:

  • ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
  • ч. 2 ст. 111 (державну зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
  • ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками);
  • ст. 436 (пропаганда війни);
  • ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Львів’янину загрожує довічне позбавлення волі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності