28 липня Львів проведе в останню путь двох загиблих військових

28 липня Львів проведе в останню путь двох загиблих військових

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі

У Львові 28 липня попрощаються з двома захисниками Станіславои Савочкою та Степаном Лозінським.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі. 

Степан Лозінський

Народився 15 травня у місті Львів. Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Закінчив колишнє Вище професійне училище №57, здобув професію «майстер-наладник з технічного обслуговування машино-тракторного парку».

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах військ зв’язку.

У мирний час працював водієм-експедитором. Захоплювався футболом та рибальством.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на східному напрямку у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Воїна загинув 24 липня.

У Степана залишилися мама та сестри.

Станіслав Савочка

Захисник народився 3 грудня 1996 року в місті Вугледар Донецької області. 

Навчався у Вугледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 Вугледарської міської ради Донецької області. Здобував освіту у Донецькому професійному гірничому ліцеї. 

Після навчання працював адміністратором у цирку. Мав виняткову любов до тварин. Згодом обіймав різноманітні посади у мобільному ляльковому театрі: був актором, ведучим та адміністратором. 

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на Луганщині у складі 66-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув 22 липня.

У Станіслава Савочки залишилися бабуся, мама, тітка, дядько та двоюрідний брат із сестрою.

Нагадаємо, 27 липня на Львівщині провели в останню путь п’ятьох полеглих захисників.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності