• Головна
  • Війна
  • На Львівщині 27 липня попрощаються із п’ятьма полеглими Героями

На Львівщині 27 липня попрощаються із п’ятьма полеглими Героями

На Львівщині 27 липня попрощаються із п’ятьма полеглими Героями

Прощання відбудуться у громадах Героїв

Сьогодні, 27 липня, на Львівщині прощаються із захисниками: Романом Ляховським, Михайлом Шийкою, Андрієм Семчуком, Тарасом Берещаком та Максимом Шульгою.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

Роман Ляховський

Житель села Діброва, Стрийської громади. Стрілець, солдат Стрийської ТрО Збройних Сил України. З перших днів повномасштабної війни став на захист Батьківщини. Загинув від осколкового поранення під час бойового завдання на Луганщині.

Михайло Шийка

Житель міста Великі Мости. Службу проходив в частині А2573. Загинув 22 липня у боях проти російського ворога біля населеного пункту Водяне Харківської області. У воїна залишились батьки, дружина ти діти.

Андрій Семчук

Житель міста Червонограда. Службу проходив в військовій частині 9938 Державної прикордонної служби України. Загинув 22 липня у боях проти російських окупантів.

Тарас Берещак

Житель села Вороців, Івано-Франківської громади. Військовослужбовець, старший стрілець. Загинув 22 липня у боях з російськими окупантами. У воїна залишились батьки, бабуся та сестра.

Максим Шульга

Львівʼянин. У 2001-2002 роках проходив службу у лавах тогочасних внутрішніх військ МВС України, був командиром інженерно-технічного взводу окремої інженерно-саперної роти. У перший день повномасштабного вторгнення рф добровольцем пішов на війну. Виконував бойові завдання у лавах 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіальної обʼєднання Національної гвардії України. У воїна залишилися мама, дружина, двоє дітей, сестра та брат.

Нагадаємо, внаслідок поранень, отриманих під час захисту Батьківщини, 20 липня у лікарні помер військовослужбовець зі Львівщини Любомир Димнич. Воїн був інспектором прикордонної служби.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності