Борець зі Львова виборов «золото» міжнародного турніру

Борець Юрій Ідзінський виборов «золото» міжнародного турніру.

Про це йдеться на сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

23-річний спортсмен з Винник виборов перемогу на міжнародному турнірі «Sassari City Matteo Pellicone Memorial» в Італії. Він змагався у ваговій категорії 125 кг.

Юрій — майстер спорту України міжнародного класу. Нещодавно він вперше виборов золото чемпіонату України з вільної боротьби серед дорослих.

Вільну боротьбу спортсмен опановує у Комплексній обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет» та ФСТ «Динамо». Його тренують Віктор Глібенко та Роман Проців.

Загалом чоловіча збірна України з вільної боротьби посіла перше місце в командному заліку. Наші борці здобули 12 медалей, половина з них — найвищого ґатунку.

Нагадаємо, 18 спортсменів зі Львівщини змагатимуться на Європейських іграх.