Львів 5 червня попрощається з Героєм Юрієм Баком

Львів 5 червня попрощається з Героєм Юрієм Баком

У Юрія Бака залишилися мама, дружина та син.

У понеділок, 5 червня, Львів попрощається з Героєм Юрієм Баком, який захищав Україну.

Про це пишуть на сторінці Львівської міської ради.

Юрій Бак

Львівʼянин (04.05.1969-02.06.2023)

Навчався у Середній загальноосвітній школі №85 (сьогодні – Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради). Закінчив колишнє Харківське вище військове училище та Харківський національний університет внутрішніх справ.

Більшу частину свого життя присвятив військовій службі у лавах Національної гвардії України. Перебував у складі 45-го полку імені Олександра Красіцького, 2-ї окремої Галицької бригади та Навчального центру імені Василя Вишиваного. Працював заступником командира з озброєння-начальником технічних частин НГУ, також обіймав посаду начальника автомобільних та бронетанкових служб технічного забезпечення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі однієї з військових частин Західного територіального управління.

За особисту мужність був нагороджений нагрудним знаком «Учасник АТО». Полковник.

З початком повномасштабного вторгнення Російської Федерації був заступником командира 2-го стрілецького батальйону (з охорони та оборони обʼєктів технічного забезпечення) військової частини 3002 Національної гвардії України.

У Юрія Бака залишилися мама, дружина та син.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Сихівському кладовищі.

Нагадаємо, у суботу, 3 червня, Львівщина провела в останню путь полеглих Героїв Віктора Петрова та Андрія Патрайка.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності