У Львові з’явився котобудиночок: тут уже живе 30 тваринок

У Львові з’явився котобудиночок: тут уже живе 30 тваринок

Зараз у притулку вже половина місць зайнята

У Домівці врятованих тварин у Львові з’явився будиночок для котів. У трьох зонах можуть проживати водночас 60 котів.

Про це пишуть на сторінці Львівської міської ради.

Зараз у притулку вже половина місць зайнята.

Збір на будівництво котобудиночка Домівка врятованих тварин оголосила ще восени 2022 року.

Мета – створити місце, де зможуть знайти свій тимчасовий прихисток коти, евакуйовані з зони бойових дій. Але збір йшов повільно, а процес будівництва був надзвичайно складним та виснажливим, кажуть у Домівці. Завершити зведення будиночка для котів вдалося через 8 місяців.

Котячий будиночок поділений на 3 зони. Перша – це карантин. Сюди потрапляють новоприбулі коти мінімум на 2 тижні, але термін може збільшуватись залежно від того, з якими проблемами тварина потрапила до притулку. Друга зона – кімната для кошенят, а третя – зона проживання котів, де є вигульний майданчик. Тут живуть коти, які пройшли карантин, оброблені від паразитів і готові їхати у нову домівку.

Зараз тут мешкають три десятки котів. 7 привезли з Донецька, 1 – з Бахмута, ще трьох волонтери везли зі сходу, а решта – з Львівської області. Загалом у притулку зараз 100 собак та 30 котів, які чекають на люблячих господарів.

У Домівці врятованих тварин є близько тисячі мешканців: це як свійські, так і дикі тварини, більшість з них живуть у притулку постійно.

Нагадаємо, у ЛКП «Лев» відновили видачу сертифікатів для виїзду з тваринами за кордон. Виготовити паспорт обіцяють протягом двох тижнів. Для запису можна зателефонувати за номером 068 535 45 45.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності