На трьох маршрутах Львова 5 червня запрацює е-квиток: деталі

На трьох маршрутах Львова 5 червня запрацює е-квиток: деталі

На етапі тестування тариф за проїзд залишається на рівні 15 грн

З наступного понеділка, 5 червня, у Львові розпочнуть тестувати систему оплати проїзду в громадському транспорті через е-квиток. Тестування відбуватиметься в комунальних автобусах №1А, 3А та №10.

Попередньо тестування триватиме до 30 червня, заявила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, пише пресслужба ЛМР.

Так, у 28-автобусах цих трьох маршрутів пасажири зможуть оплачувати проїзд за допомогою:

  • банківської картки;
  • мобільного телефону з NFS через Google Pay чи Apple Pay.

Також залишається можливість оплатити готівкою у водія.

«Однак, такі оплати теж будуть обліковуватися і водій видаватиме пасажиру видрукуваний одноразовий квиток», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на етапі тестування тариф за проїзд залишається на рівні 15 грн. Водночас у період тестування на вказаних маршрутах працюватимуть контролери. Втім, на цьому етапі вони не штрафуватимуть пасажирів, а виконуватимуть просвітницьку роботу і допомагатимуть пасажирам.

«Дуже важливо пройти це тестування, щоб ми побачили як працює система, як відбувається валідація, як працюють водії. І, якщо будуть невеличкі недоліки, - щоб ми їх оперативно усунули і рухалися далі. І дуже важливо, аби всі пільговики, учні та студенти отримали свої транспортні картки», - сказала Ірина Маруняк.

Відтак, усіх, хто має право на пільговий проїзд у громадському транспорті, але ще не оформив ЛеоКарт, просять не зволікати та подавати документи.  Це ж стосується і студентів. До слова, на час тестування студентські ЛеоКарт в автобусах не діятимуть.

Додамо, що наразі пільгові транспортні картки отримали 172 тисяч осіб, з них – 30 тисяч учнів та 1,3 тисячі студентів.

Нагадаємо, LVIV.MEDIA розповідало, чому у Львові досі не працює електронний квиток.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності