Чоловік після розлучення відсудив у дружини половину вартості її грудей

Чоловік після розлучення відсудив у дружини половину вартості її грудей
Фото: Freepik

Чоловік отримає 3000 євро

Солом'янський районний суд міста Києва опублікував рішення, у якому йдеться про розподіл спільного майна подружжя. Суд визнав молочні залози дружини спільним майном і задовольнив вимогу чоловіка стягненути половину вартості цієї неподільної речі.

Про це повідомили у Раді адвокатів України.

Як встановили слідчі, у 2016 році жінка зробила операцію по ендопротезуванню молочних залоз, яка коштувала 172 тис. грн, тобто €6000.

Статтею 183 Цивільного кодексу України передбачено, що «неподільною є річ, яку не можна поділити без втрати її цільового призначення. У статті 364 ЦК України також зазначено, що якщо виділ у натурі частки із спільного майна не допускається згідно із законом або є неможливим, співвласник, який бажає виділу, має право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки».

Оскільки молочні залози жінки є неподільними, за рішенням суду на неї витрачались грошового кошти з сімейного бюджету. Згідно з цим, чоловік має право отримати відшкодування половини вартості суми за операцію, тобто 93974 грн, які еквівалентні €3000.

Нагадаємо, у Львові судили 18-річну місцеву мешканку за статевий контакт на тролейбусній зупинці. Хлопця, який займався сексом з дівчиною, не викликали до суду.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності