Львів‘янин виборов перемогу на етапі Кубка України з фехтування

Одразу дві сходинки п‘єдесталу вибороли спортсмени збірної Львівщини

Львів‘янин Даниїл Гойда виборов перемогу на етапі Кубка України з фехтування на рапірах.

Про це пишуть на сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Днями у Львові розіграли медалі етапу Кубка України з фехтування на рапірах серед чоловіків. Змагання відбулись у спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

За нагороди поборолись понад 40 спортсменів, які представляли 5 областей України. Одразу дві сходинки п‘єдесталу вибороли спортсмени збірної Львівщини.

Зокрема, переможцем змагань став Даниїл Гойда. Спортсмен у Дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Олексія Дем’янюка. Його тренує Пилип Колесніков.

Віцечемпіоном змагань став киянин Андрій Погребняк.

Бронзовим призером став Максим Гаравський. Тренується фехтувальник у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Його тренує Сергій Гаравський.

Нагадаємо, Україна здобула першу нагороду на юніорському чемпіонаті світу-2023 з фехтування Болгарії. Дебютну медаль на турнірі у Пловдиві завоювала 15-річна львів’янка Анна Максименко.