• Головна
  • Новини Львова
  • У Львівській міській раді змінилась очільниця управління екології та природних ресурсів

У Львівській міській раді змінилась очільниця управління екології та природних ресурсів

Ратуша у Львові
Фото: LVIV.MEDIA

Виконувати обов'язки керівника управління екології та природних ресурсів наразі буде заступниця начальника управління-начальник відділу Галина Микітчак

Олександра Сладкова, яка з 2019 року очолювала управління екології та природних ресурсів ЛМР, переходить на посаду заступника директора департаменту економічного розвитку та координуватиме проєкти щодо впровадження зелених технологій.

Про це повідомив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови, пишуть на сторінці Львівської міської ради.

«Олександра Сладкова, яка довший час очолювала управління екології і природних ресурсів ЛМР, переходить на посаду заступника директора департаменту економічного розвитку і буде опікуватися проєктами в сфері зелених технологій, які координує департамент економічного розвитку та інші департаменти. 

Олександра вибудувала дуже якісну роботу в управлінні екології, запустила ряд проєктів і тепер матиме новий виклик в межах Львівської міської ради. Окрім цього, будемо продовжувати розвивати проєкти, започатковані пані Сладковою в управлінні екології», – повідомив Андрій Москаленко.

Виконувати обов'язки керівника управління екології та природних ресурсів наразі буде заступниця начальника управління-начальник відділу Галина Микітчак.

Біографічна довідка

Сладкова Олександра Андріївна народилася в 1986 році у Львові. Отримала вищу освіту в ЛНУ імені Івана Франка за двома спеціальностями: міжнародні економічні відносини (2009) і соціологія (2010).

Здобувала післядипломну освіту у Вищій школі економіки за спеціальністю «управління в кризових ситуаціях» (2011, Польща).

Закінчила навчальну програму Гаазької академії місцевого самоврядування (2013, Нідерланди), навчальну програму Належне врядування школи управління УКУ (2014, Львів) та навчальну програму школи урбаністики CANactions (2015, Київ).

Стажувалася в Школі вищого корпусу державної служби (2011, Київ). З 2012 року працювала в структурі Львівської міської ради. Спочатку була фандрейзером в КУ Інститут міста (2012−2014), потім – начальником управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури (2014−2016), згодом – начальником відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» (2016−2019), водночас працювала в ЛКП «Львівавтодор» (2019).

Також Олександра працювала у понад 30 великих проєктах з урбаністики, озеленення, мобільності, екології, зокрема реконструкції площі Двірцевої, облаштування пішохідних вулиць. Започаткувала проєкт «Садівники Львова», спланувала Сад памʼяті, керувала очисткою озер та реконструкцією парків. Займалася залученням мешканців до впровадження змін у парках, громадських просторах, напрацюванням концепцій та стратегій розвитку. Модерувала громадські слухання та відкриті дискусії. Проводить соціологічні дослідження. Є членом Містобудівної ради. Є співзасновником громадської ініціативи із спільнокошту озеленення Львова. Підбирає рослини для міських вуличних посадок. Вільно володіє англійською та польською мовами.

Нагадаємо, у центрі Львова висадять «кліматичні» дерева. Чим вони відрізняються від інших читайте тут.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності