• Головна
  • Новини Львова
  • «Я планую і в 90 років бути моделлю»: історія 64-річної львів'янки, яка вийшла на пенсію і стала фотомоделлю

«Я планую і в 90 років бути моделлю»: історія 64-річної львів'янки, яка вийшла на пенсію і стала фотомоделлю

«Я планую і в 90 років бути моделлю»: історія 64-річної львів'янки, яка вийшла на пенсію і стала фотомоделлю

Львівська модель каже, що намагається ламати стереотипи про життя на пенсії

Львів’янка Леся Салата після того, як вийшла на пенсію, розпочала кар’єру моделі.

Про це пише Суспільне

Львів’янка каже, що таким чином хоче показати, що життя на пенсії може бути активним та цікавим.

Лесі Салаті — 64 роки. Раніше вона працювала HR-бізнес-партнеркою у великій компанії. А як тільки вийшла на пенсію, стала фотомоделлю. Розповідає, що захопилася зйомками після професійної фотосесії. А згодом закінчила дві модельні школи.

«Це уже півтора року, як мене запрошують на зйомки, на рекламні зйомки. Дизайнери одягу запрошують, меблів, ресторани, аптеки, біжутерія, аксесуари. Були в мене публікації фотографій моїх в американських й італійських журналах», — каже фотомодель.

Жінка розповідає, що часто на кастингах шукають моделей старшого віку. Однак українські агенції, за її словами, надають перевагу жінкам, які мають більш стереотипний образ пенсіонерок.

«Беруть більше жінок, які виглядають як бабусі. Так частіше буває. І це, власне, те, про що я писала в своїх постах, що і ЗМІ, і рекламодавці продовжують далі формувати образ жінки 60+ як бабусю. А я з цим не погоджуюсь. І я точно ламаю ті стереотипи, і можу говорити про те, що жінка в 60+ не мусить бути бабусею», — каже Леся Салата.

Леся Салата веде у соцмережах блог, де публікує свої фото та мотиваційні дописи. Каже, що таким чином хоче спонукати інших жінок сприймати свій вік та не боятися змін.

«Найважливіше – не ставити собі рамки і не казати, не говорити самій собі, що от вже пенсія, все, моє життя зупинилося. Як тільки ти собі таке скажеш – так і буде. Тобто, точно потрібно розвиватися. Я зараз вивчаю англійську. Я плаваю. Я кожного дня роблю зарядку по 30 хвилин, це обов’язково», — каже жінка.

Львівська модель каже, що намагається ламати стереотипи про життя на пенсії.

«Я би все таки хотіла розповісти жінкам, як можна жити після того, як ти вийдеш на пенсію. Тобто завжди можна знайти для себе свою справу, яка тобі буде цікава. Я знайшла себе в моделінгу. Я планую і в 90 років бути моделлю», — каже Леся Салата.

Жінка мріє у майбутньому стати обличчям бренду.

Нагадаємо, у січні британський музикант Сем Сміт презентували нову пісню та відео на неї. Кліп для артиста створила українська режисерка Таня Муіньо, а вбрання — від українського бренду FROLOV.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності