Львівська борчиня — переможниця турніру в Єгипті

Раніше бронзовою медалісткою турніру у вазі до 68 кг стала представниця Львівщини Алла Белінська.

Львівська борчиня Юлія Ткач перемогла у фінальній сутичці вагової категорії до 59 кг Анастасію Нікіту з Молдови (3:2) і здобула золоту медаль Міжнародного рейтингового турніру з трьох видів боротьби Ibrahim Moustafа в Александрії (Єгипет).

Про це йдеться на сторінці Відділення НОК України у Львівській області.

На шляху до фіналу підопічна Олександра Ткача і Юрія Копитка з однаковим рахунком 4:0 перемогла суперниць з Казахстану і Китаю.

За крок від «бронзи» у ваговій категорії до 50 кг зупинилася ще одна львів'янка Оксана Лівач. У матчі за бронзову медаль наша спортсменка поступилася китаянці (1:4).

Додамо, раніше бронзовою медалісткою турніру у вазі до 68 кг стала представниця Львівщини Алла Белінська.

Турнір в Єгипті для трьох наших борчинь є одним з етапів підготовки до чемпіонату Європи-2023, який пройде 17-23 квітня в Загребі (Хорватія).