• Головна
  • Новини Львова
  • Львівська шпажистка виборола «бронзу» чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів

У півфіналі змагань Анна Максименко поступилась суперниці з Латвії

У столиці Естонії Таллінні триває чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів та юніорів. У середу, 22 лютого, бронзову медаль в особистій першості серед кадеток здобула львівська шпажистка Анна Максименко.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, у бою за вихід у фінал 15-річна вихованка Заслужених тренерів України Зоряни Семеряк та Андрія Орліковського поступилася з рахунком 12:15 Софії Просіній з Латвії.

Додамо, що на шляху до півфіналу Анна Максименко виграла 5 із 6 боїв у групі, після чого перемогла суперниць з Румунії (15:11), Литви (15:11), Великої Британії (15:10) та Угорщини (15:9).

Нагадаємо, у січні одна з найталановитіших молодих шпажисток України, 15-річна львів'янка Анна Максименко, посіла четверте місце в командній першості на Кубку світу з фехтування на шпагах серед юніорок.