• Головна
  • Новини Львова
  • Львівська спортсменка виборола першу для збірної України медаль на чемпіонаті світу з карате

Львівська спортсменка виборола першу для збірної України медаль на чемпіонаті світу з карате

Спортсменка стала бронзовою призеркою серед кадетів, юніорів та молоді

Львів’янка Анна Ващишин виборола першу для збірної України медаль на чемпіонаті світу з карате.

Про це 30 жовтня повідомляє Львівська міська рада.

Як зазначають у міськраді, спортсменка стала бронзовою призеркою серед кадетів, юніорів та молоді. Анна виступала у куміте у ваговій категорії до 47 кг (кадети). Дівчина є вихованкою спортивного клубу «Юніон», і тренується під керівництвом Дениса Копитка.

Медаль Анни є першою для України на чемпіонаті світу в Туреччині.

Нагадаємо, 15-річна львів'янка Анна Максименко здобула «бронзу» в особистій першості чергового етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах. Змагання пройшли 22-23 жовтня в столиці Сербії Белграді.