Львів'янин здобув "бронзу" чемпіонату Європи з кульової стрільби

Павло Коростильов здобув бронзову медаль у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів

Львів'янин Павло Коростильов здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, що проходив у Вроцлаві.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

Павло здобув бронзову медаль у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів (МП-8). У цій дисципліні переміг француз Клемент Бессагует, а "срібло" — в активі німця Олівера Гейса.

Загалом медаль львів'янина стала для України третьою на чемпіонаті Європи. Дві медалі здобули наші юніори (стрільба зі стандартного малокаліберного пістолета, дистанція 25 метрів). Командне "срібло" у Надії Шиманової та Юлії Діденко, а "бронзу" в особистих змаганнях здобула Вілєна Бевз.

Зазначимо, що Павло Коростильов тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту.

Нагадаємо, понад три десятки спортсменів Львівщини увійшли до складу кандидатів для участі в Олімпійських Іграх 2024 року у Парижі. Серед них і Павло Коростильов.

Додамо, 19-річна борчиня зі Львівщини Олександра Хоменець стала віцечемпіонкою світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 55 кг.