У Львові оштрафують перевізника за ще два автобуси без кондиціонерів

Автобуси №14 у Львові без кондиціонерів: перевізника оштрафують
Фото: Alltransua

За два тижні у львівському транспорті зафіксували вже 30 несправних кондиціонерів

У Львові під час перевірки громадського транспорту виявили ще два автобуси з несправними кондиціонерами. Йдеться про автобуси маршруту №14, які обслуговує перевізник ТзОВ «Міра і К». Про це повідомили у Львівській міській раді.

У четвер, 25 червня, працівники міського управління транспорту перевірили 40 автобусів, трамваїв і тролейбусів. Контроль проводили на автобусних маршрутах №11, 14, 19, 32 і 53, а також у трамваях №8 та тролейбусі №24. За кожен автобус із несправною системою охолодження перевізникам нараховують штраф у розмірі 1700 грн.

За два тижні у Львові виявили 30 несправних кондиціонерів

Загалом під час перевірок минулого та цього тижня у львівському громадському транспорті зафіксували 30 випадків несправності кондиціонерів. За кожне порушення перевізникам нараховують штрафні санкції.

У міському управлінні транспорту зазначили, що влітку особливу увагу приділяють роботі систем охолодження. Наразі перевірили вже майже 80% автобусів, обладнаних кондиціонерами.

Не всі львівські автобуси мають кондиціонери

Із близько 500 міських автобусів кондиціонери встановлені майже у 180. Вони є, зокрема, на маршрутах №5а, 14, 19, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 49а, 51, 53, 55а та 84.

Водночас на низці маршрутів систем охолодження немає взагалі. Для зручності пасажирів у частині транспорту почали розміщувати спеціальні наліпки про відсутність кондиціонера.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності