У Львові чотирьох таксистів-нелегалів оштрафують на тисячі гривень

У Львові виявили чотирьох таксистів-нелегалів

На водіїв склали адмінпротоколи

Під час рейдової перевірки у Львові інспектори Управління державного нагляду виявили чотирьох таксистів, які перевозили пасажирів без відповідної ліцензії. Про це у середу, 24 червня, повідомили в Укртрансбезпеці.

За перевезення без ліцензії передбачений штраф 17 000 — 34 000 грн

Порушення зафіксували в автомобілях марок Dodge, Renault, Toyota та Citroen. На власників транспортних засобів інспектори склали адміністративні протоколи. «Передбачена відповідальність — штраф від 17 000 до 34 000 грн. Остаточне рішення щодо притягнення до відповідальності ухвалюватиме суд», — пояснили в Укртрансбезпеці.

В Укртрансбезпеці додали, що перевірити наявність ліцензії у таксі можна самостійно за номером авто або VIN-кодом через спеціальний сервіс ДСБТ «Шлях».

До слова, у Львові водій інклюзивного таксі від Uklon спочатку відмовився везти хлопчика Максима, який постійно пересувається з портативним апаратом ШВЛ. Керманич аргументував це тим, що нестандартний візок із медичним обладнанням нібито не входить до його зони відповідальності, проте після суперечки з матір'ю дитини все ж виконав поїздку. У компанії Uklon перепросили за інцидент та заявили, що наразі шукають технічні рішення для безпечної фіксації різних типів крісел колісних.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності