Чуваки не святкують, або Ukrainian

вистава “Чуваки не святкують, або Ukrainian”
Адреса
Палац культури залізничників “РОКС” (Львів, вул. Федьковича, 54/56)
Вартість
від 200 до 550 грн

13 квітня у Львові “на біс” покажуть виставу, яка наробила галасу минулого року

У суботу, 13 квітня до Львова з гастролями повертається вистава “Чуваки не святкують, або Ukrainian”. Торік восени ця актуальна постановка режисера Максима Голенка за творами Руслана Горового уже наробила галасу у місті Лева. Тож її творці везуть показ “на біс”. Цього разу - не сцені Палацу культури залізничників “РОКС” (Львів, вул. Федьковича, 54/56). Початок о 18:00.

Вистава — про сучасність, про війну та про те, як ми змінювалися разом з Україною. В центрі сюжету - не сама війна, а життя “Чувака” — українця, який розповідає про своє дитинство і юність в Конотопі, навчання в Києві, Майдан, війну Росії проти України, дружбу, любов та зраду.

Режисер вистави “Чуваки не святкують, або Ukrainian” - Максим Голенко, сьогоднішній художній керівник Національного театру ім. Марії Заньковецької. Сценограф та костюми – неперевершена Леся Головач, художник – найвідоміший плакатист України Нікіта Тітов. Продюсер - Михайло Бондаренко, засновник театру та гастрольного руху "Ампулка".

Новітня класика, яка декому відкриє очі на правду, про яку мовчать, декому допоможе зрозуміти серйозність ситуації, а іншим - зможе просто підняти настрій і змусити вірити в краще майбутнє. Увага: вистава 16+, використовується ненормативна лексика.

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності