Екскурсія «Особливості меблів періоду історизму»
Художні меблі ‒ пам’ятки, в яких віддзеркалено майновий статус і смаки власників, мода, естетичні і стильові пріоритети доби. У Великому палаці Золочівського замку ви зможете дізнатися про розвиток європейського меблярства періоду історизму та зануритися в атмосферу палацових інтер’єрів ХІХ ст.
Золочівський замок

Куди піти у місті

 • Концерт гурту «Друга ріка»
  Легенди українського року — гурт «Друга Ріка» з акустичним концертом «ІНША РІКА» на !FESTrepublic.
 • The Sounds of Christmas
  Улюблену львівську публіку запрошують на вже традиційно найказковіший концерт зими: вечір різдвяних саундтреків «The Sounds of Christmas» від симфонічного оркестру LUMOS Orchestra!
  Театр імені Марії Заньковецької
 • Новий рік в Органному
  Солісти Львівського органного залу та хор “Гомін” виконають спеціальні новорічні програми для створення святкового настрою. Найкраща різдвяна музика, теплі емоції та чудове виконання.
  Львівський органний зал
 • Музика Скандинавії
  Мальовничі фіорди, що їх сторіччями полірують суворі морські вітри, смарагдові поля і білі шапки гір, бездонна синь озер і різнокольорові старі будиночки – це Скандинавія.
  Львівський органний зал
 • Frank Sinatra. A Snow White Christmas
  Улюблені різдвяні композиції легендарного Френка Сінатри у виконанні Павла Ільницького та супроводі оркестру BIGSHOW ORCHESTRA, під керівництвом віртуозного диригента Любомира Ліщука.
  Львівська Опера
 • Різдвяна органна музика
  Різдвяні свята – найчарівніша пора року. Час, коли ми віримо в дива – і діти, і дорослі. Підтримаємо один одного в цей час музикою, що вселяє віру в диво та лікує душу.
  Львівський органний зал

Слідкуйте за новинами міста у соцмережах

LVIV.MEDIA
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності