• Головна
  • Афіша
  • Допрем’єрний показ добірки коротких метрів «Любов варта всього»

Допрем’єрний показ добірки коротких метрів «Любов варта всього»

Допрем’єрний показ добірки коротких метрів «Любов варта всього»
Адреса
Львів, Jam Factory Art Center,
вул. Богдана Хмельницького, 124
Вартість
170 грн

Чотири короткометражні фільми від сучасних українських режисерів про кохання під час воєнного стану

З нагоди Дня закоханих у Jam Factory Art Center відбудеться допрем’єрний показ добірки чотирьох коротких метрів «Любов варта всього», які зняли сучасні українські режисери та режисерки після 24 лютого 2022 року.

У короткометражних фільмах нова воєнна реальність подана з перспективи особистого життя та романтичних стосунків. Фільми створюють об’ємний простір для рефлексій і пропонують глядачеві звернути увагу на емоції та переживання людей, які не втратили здатність любити.

Програма кінопоказу:

  • «Як це було» — фільм-учасник офіційної програми Каннського кінофестивалю у 2023 році від Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура. За сюжетом, героїня Лєра вперше після 24 лютого приїжджає з Берліна до Києва. Вона зустрічається з друзями та родиною, ходить знайомими вулицями та відчуває реальність життя під час повномасштабної війни.
  • «Войси з Бахмута» — експериментальне фотоесе Ігоря Бабаєва про іноземну кореспондентку. Вона перебуває у прифронтовому Бахмуті та записує голосові повідомлення про побачене та пережите.
  • «Поки тут тихо» — інтимна документальна робота Олени Подолянко та Новруза Хікмета про пару, яка вимушено виїхала в Ужгород. Герої Люда та Макс домовляються не говорити цього вечора про війну та побути сам на сам. Однак зранку реальність знову наздоганяє їх.
  • «Лелеки завжди повертаються додому» — щемка родинна історія Ґали Козютинської, яка працює з пам’яттю. Разом з партнером режисерка купила занедбаний будинок в Карпатах. Їхня мрія — зробити найзатишніше місце на землі, де можна вирощувати свої фрукти, турбуватися один про одного, пити каву з видом на гори та гніздо лелек. Однак навіть цей спокій порушує війна.
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності