Вистава-гра “Сто перших слів”

Вистава-гра “Сто перших слів”
Адреса
Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки, вул. Городоцька, 36

У постановці “Сто перших слів” глядачі стануть головними героями і зможуть дослідити свої емоції та спогади

У четвер, четвертого січня, о 18:00 у Львівському Театрі Лесі Українки відбудеться показ вистави-гри “Сто перших слів”. Під час вистави глядачі матимуть змогу стати головними персонажами, адже актори залучатимуть їх до дійства на сцені. Постановка покликана дослідити явища ностальгії, колективної пам’яті та дому.

Постановка “Сто перших слів” — це твір про дитинство, дорослішання та сьогодення. Її мета — дослідження колективної пам’яті та пошуки явищ та емоцій, які усіх нас об’єднують.

Під час цієї вистави актори будуть активно залучати глядачів до дійства та допомагатимуть їм створити свій унікальний досвід з постановкою. Крім того, дія відбуватиметься не лише на основній сцені, а й у кількох просторах залаштунків театру.

Режисером вистави є Дмитро Захоженко, а драматургинею — Ніна Захоженко. Разом вони вже ставили виставу “Мольєр. Анатомія” у Театрі Леся Курбаса. Окремо Ніна Захоженко відома за п’єсами “Я, війна і пластикова граната”, “24 години 24 лютого” тощо. Дмитро Захоженко ж раніше режисував виставу “Imperium delenda est”, постдокументальний мюзикл “146 зірок, видимих неозброєним оком”, драму “Top Girls” за п’єсою Керил Черчил та багато інших вистав.

Музику для постановки створив український поет та композитор Григорій Семенчук, відомий за сольним проєктом BRAT. Також він є співзасновником музичного гурту “DRUMТИАТР” разом з Юрком Іздриком.

Також постановку можна буде відвідати ще 19 січня. Вистава триватиме півтори години без антракту. Також вистава відбуватиметься без стільців.

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності