Фестиваль «Дні українського кіно. Співдія»

Фестиваль «Дні українського кіно. Співдія»
Адреса
Палац Гната Хоткевича та Lviv Film Center

Цьогорічна тематика — «Співдія» в об’єднанні різного та перетворення на близьке. У рамках фестивалю буде відбуватися збір, кошти, отримані з якого будуть передані на ЗСУ.

10-12 листопада у Львові відбудеться фестиваль "Дні українського кіно. Співдія"

Цьогорічна тематика - "Співдія" в об'єднанні різного та перетворення на близьке.

У рамках фестивалю буде відбуватися збір, кошти, отримані з якого будуть передані на ЗСУ.

Покази організовані Lviv Film Commission, Палац Гната Хоткевича у співпраці з Lviv Film Center, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області та Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival. Захід відбувається за підтримки управління культури Львівської міської ради.

Програма відбуватиметься паралельно на двох локаціях: Палац Гната Хоткевича та Lviv Film Center. Вона охоплюватиме перегляд фестивальних фільмів, лекції та дискусії від експертів у галузі кіно та культури.

Програма фестивалю "Дні українського кіно. Співдія"

10 листопада

  • Показ і обговорення фільму "Король Лір: як ми шукали любов під час війни" 19:00Lviv Film Center (вул. В. Великого, 14а)

11 листопада

  • Фільми конкурсної програми Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM Дні українського кіно. «На небесах тільки й говорять, що про море»16:00Палац Гната Хоткевича (вул.Кушевича, 1)
  • Ретроспективна програма від Довженко-центру "Володимир Гончаров крупним планом"18:00Палац Гната Хоткевича (вул.Кушевича,1)

12 листопада

  • Показ і обговорення фільму "89 днів" (режисер Павло Дорогий) 17:00Lviv Film Center (вул. В. Великого, 14а)
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності