20-й мандрівний кінофестиваль Docudays UA

20-й мандрівний кінофестиваль Docudays UA
Адреса
Lviv Film Centr
Вартість
Вхід вільний

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA розпочався у жовтні й триватиме до грудня. Стартував він у Полтаві й побуває у 22 областях України. До Львова він завітає з 10 по 17 листопада.

У Львові події фестивалю відбуватимуться у Lviv Film Centr та Мистецькій бібліотеці. Також заплановані спеціалізовані покази для учнів ліцею №38 та онлайн-зустріч для співробітників ДУ «Центр пробації».

Центральна тема 20 Docudays UA — «Образ майбутнього» — це те, що нам варто уявляти і починати втілювати вже зараз. Це розмова про справедливість — невідворотнє покарання винних у воєнних злочинах, документування свідчень їхніх жертв і руйнувань. Про те, як давати раду травмам, зберегти та донести до наступних поколінь пам’ять про загиблих на цій війні рідних і друзів. Про відбудову після нашої перемоги — без пластикових лебедів і розфарбованих шин на газонах і дитячих майданчиках від ОСББ. Про те, як по-справжньому модернізувати наші міста та селища, зробити їх красивими й зручними, сучасними, доступними, орієнтованими на пішоходів — старих і малих, і покалічених війною. Це розмова про те, як очистити наші води й землі від забруднень і мін, які нам у великій кількості залишають окупанти. Ми будемо говорити про все це під час фестивалю і в діалозі будемо намагатися сформулювати нову українську мрію”, — розповіла регіональна координаторка Мандрівного фестивалю Docudays UA у Львові Ніна Хома.

Вся фестивальна програма – на сторінці Docudays UA.

Вхід на всі заходи вільний.

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності