Вечірка за мотивами “Intermezzo” Михайла Коцюбинського

Вечірка за мотивами “Intermezzo” Михайла Коцюбинського
Адреса
Львівський Театр Лесі Українки

У Львові влаштують химерну кабаре-вечірку за мотивами “Intermezzo”

11, 12 та 25 листопада о 18:00 у Львівському Театрі Лесі Українки відбудуться прем’єрні покази вистави “Клуб “Зневіра”, химерної вечірки за мотивами “Intermezzo” Михайла Коцюбинського. Це дебютна робота режисера Владислава Білоненка на малій сцені театру. 

“Глядач побуває на справжній вечірці у стилі кабаре з денді-костюмами, живою музикою, гротескними скетчами, фарсом зухвалих конферансьє та спокусливістю грайливих шансоньє-солісток. Вистава буде до вподоби тим, хто обожнює мюзикли, естетику Мулен-руж, жарти без табу та новелу “Intermezzo” Михайла Коцюбинського”, - розповідають організатори.

У центрі трагікомедійної постановки – шестеро гультяїв, які святкують свою зневіру, впиваються меланхолією, висміюють сучасний соціально-політичний лад, будують свої ідеальні світи та рефлексують про внутрішні страхи. 

Зневіра, хандра, меланхолія, акедія. Ви можете її ігнорувати, ви можете її заперечувати, ви можете з нею боротись, ви можете нею виправдовуватись, ви можете у ній кохатись. Зневіра - вічна супутниця людських прагнень і, для вашого ж добра, варто її приручити, а краще – влаштувати на її честь вечірку!” — зазначають у Театрі Лесі.

Вистава насичена музичними номерами у стилі “dark cabaret”, яку підсилює яскрава та провокативна сценографія Олексія Хорошка. У постановці використані переосмислені режисером Владиславом Білоненком фрагменти з твору ”Intermezzo” М. Коцюбинського, у новому прочитанні вони зазвучать у зовсім неочікуваному ключі!

“Це дуже весела вистава про невеселі речі. Є така тенденція: в житті ми дуже часто іронізуємо зі свого внутрішнього стану. Коли намагаємося підійти ближче до якоїсь особистісної історії, то як правило скидаємо все на жарти, боїмося визнати свій пригнічений внутрішній стан. Ця вистава – спроба бути чесними з собою, позбутися награвання та зняти всі маски”, – говорить режисер постановки “Клуб “Зневіра” Владислав Білоненко.

У ролях:

  • Назар Бонящук,
  • Сергій Литвиненко,
  • Михайло Понзель,
  • Тетяна Шелельо,
  • Андрій Кравчук,
  • Ростислав Колачник.

Режисер – Владислав Білоненко. Владислав також відомий, як режисер сценічного читання п'єси “Повітряна тривога”  в рамках презентації збірки українських текстів "АНТОЛОГІЯ24" від Parade-fest та сценічного читання п’єси “В полоні” в рамках мініфестивалю читок “Текст. Драма. Профітролі”. Нині працює продакшн менеджером перформативних проєктів у центрі сучасного мистецтва Jam Factory Art Center. 

Вистава “Клуб “Зневіра” гратиметься на малій сцені Театру Лесі Українки. Вхід на малу сцену — з вулиці Захисників України (крізь сіру браму навпроти зупинки).

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності