Вистава про війну “Чуваки не святкують, або Ukrainian”

Вистава про війну “Чуваки не святкують, або Ukrainian”
Адреса
Львівський театр ім. Лесі Українки

До Львова 22 жовтня приїде вистава про війну “Чуваки не святкують, або Ukrainian”. Цю постановку називають “ковтком свіжого повітря в театральному житті України”

“Чуваки не святкують, або Ukrainian” - вистава про війну з Росією та зміни в українському суспільстві за останніх кілька років. Хоча в центрі сюжету - не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про свої дитинство і юність в Конотопі, а також про війну, любов, дружбу та зраду одночасно.

Львівська прем’єра постановки відбудеться 22 жовтня на сцені Львівського театру ім. Лесі Українки. Початок - о 18:00.

Продюсер Михайло Бондаренко зібрав для роботи над виставою “Чуваки не святкують, або Ukrainian” унікальну команду. П'єса написана за творами сучасного письменника, заслуженого журналіста України, телевізійного режисера, музиканта Руслана Горового. Музика та слова пісень, що звучать в саундтреку постановки, – теж його. І хоч це не перша вистава за творами Горового, але перша, де сам автор ще й грає на сцені. Це акторський дебют Руслана.

Тандем Горовому складає Дмитро Усов – актор Одеського українського театру ім. Василька, київських Дикого театру та Театру на Липках. Режисер вистави - Максим Голенко, сьогоднішній художній керівник Національного театру ім. Марії Заньковецької. Сценограф та костюми – неперевершена Леся Головач, художник – найвідоміший плакатист України Нікіта Тітов.

“Чуваки не святкують, або Ukrainian” можна описати як театрально-музичну, колоритну та динамічну виставу, яка тримає глядача увесь час у постійному напруженні, а також дивує неочікуваними розвитками подій і манерою постанови.  

“Шквал емоцій, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі “больового порогу свідомості” — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і синівську самопожертву, ціну смерті та зради, непорушність віри у те, що все буде Україна і ми обов'язково здолаємо наших ворогів” , - запевняють організатори.   

Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика.

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності