«Воплі Відоплясова»: єдиний концерт у Львові

«Воплі Відоплясова»: єдиний концерт у Львові
Адреса
!FESTrepublic.
Вартість
490 грн

Олег Скрипка запрошує на концерт у Львові: заспіваємо разом легендарні хіти «Воплі Відоплясова»

Легенда української рок-музики, актор, співак, автор пісень, лідер найпопулярнішого у світі українського рок-гурту «Воплі Відоплясова», власник та організатор фестивалю «Країна Мрій», а також засновник Фестивалю сучасної української рок-музики Олег Скрипка відправляється в концертний тур містами України для підтримки патріотичного духу, адже його забагато точно не буває!

Нестримні «Танці», коли ми «Були на селі», драйвова «Музіка», незабутня «Весна» і ще багато хітів з репертуару легендарних «ВВ» на єдиному концерті у Львові.

«Коли кожну композицію хочеться підспівувати, неймовірна енергія надихає на звершення і розпирає гордість, бо це своє, українське! І ми можемо цим пишатися!
Музика для тих хто знає, пам'ятає і розуміє! Лише один концерт, який не можна пропустити», – запрошують на унікальну подію організатори VINIL Concert agency.

«Наші пісні – велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня – нема місця страху. Там, де немає страху, вирує любов! Тож шануймо наших героїв: живих, мертвих і ще ненароджених!

Адже зараз лінія фронту проходить крізь серце кожного українця. Ми об’єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!», – розповів про свої майбутні виступи Олег Скрипка.

Зібрані під час гастрольного туру кошти будуть передані на потреби ЗСУ!

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності