Сергій Жадан: Птах [концерт віршів, що стали піснями]

Сергій Жадан: Птах [концерт віршів, що стали піснями]
Адреса
Львівський Оперний Театр
Вартість
420-3000 грн

У львівському концерті зібрали знакових виконавців саме зі Львова – Мар’яну Садовську, Христину Соловій, Соломію Чубай, Уляну Горбачевську, Марка Токара. У їхньому виконанні прозвучать як відомі гіти «Звідки ти, чорна валко», «Пливи, рибо, пливи», так і нові композиції, створені спеціально для цього концерту.

Поезія Сергія Жадана надихнула багатьох українських музикантів на створення пісень - а це Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, гурти Kozak System, ТНМК, ДахаБраха, білоруси Bruttо та багато інших.

У львівському концерті зібрали знакових виконавців саме зі Львова – Мар'яну Садовську, Христину Соловій, Соломію Чубай, Уляну Горбачевську, Марка Токара. У їхньому виконанні прозвучать як відомі гіти "Звідки ти, чорна валко", "Пливи, рибо, пливи", так і нові композиції, створені спеціально для цього концерту.

Легендарний "Мертвий півень" вперше збереться після величезної перерви, аби, попри усі втрати, заспівати разом з Жаданом ̶"̶М̶и̶ ̶п̶о̶м̶р̶е̶м̶ ̶н̶е̶ ̶в̶ ̶П̶а̶р̶и̶ж̶і̶"̶ "Я помру від застуди" (це сама собою вже історична подія!).

Особливі гості концерту – побратими поета – його бойові гурти "Жадан і Собаки" і "Лінія Маннергейма".

Цей концерт є презентацією артбуку "ПТАХ", що виходить у видавництві "Ковчег "Україна".

Книга зі спецефектами - висічка, рисовий папір, копірка, дзеркальна фольга. Окрім музики за QR-кодами, звучатиме і сама книга - декілька шарів рисового паперу нагадуватимуть шарудіння снігу у пісні "Сніг"; у пісні "Середні віки" через синю копірку можна буде залишити "стигми" людських гріхів на бароковій скульптурі Христа; у пісні "Вона" відірвати перфорований папір у ритмі групи Kozak system, аби побачити цитату з пісні; а потім у тиші прочитати пальцями шрифтом Брайля назву пісні "Торкатись".

А ще у дзеркальні фользі, що проходить наскрізним декоративним елементом через усю книгу, кожен зможе розгледіти себе. Як і у геніальних віршах Сергія Жадана...

*благодійний проект - весь прибуток буде направлено на підтримку ЗСУ

Замовити книгу можна тут.

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності