Вистава «Шмата. Одного вечора у бомбосховищі»

Вистава «Шмата. Одного вечора у бомбосховищі»
Адреса
Львівський академічний обласний театр ляльок
Вартість
250 грн

«Шмата. Одного разу в бомбосховищі» — це рефлексія на війну, яка увірвалася в Україну 24 лютого; це можливість висловитися і подумати, що в нас є і що залишиться з нами завжди; це можливість вдарити по всіх страхах гумором і перемогти їх.

У грудні актори Львівського академічного обласного театру ляльок на дорослій сцені розіграють виставу «Шмата. Одного разу в бомбосховищі».

Уперше постановку показали влітку 2022 року і вона викликала справжній фурор. А все тому, що порушена проблематика у виставі відображає суворі сучасні реалії. Але полюбилася вона глядачам не тільки через це, а через те, що в канву твору тонко вплетено український гумор та елементи стендапу.

Вистава відбувається в бомбосховищі, а її герої — це 5 незнайомих одне одному людей, усі вони відрізняються за характером і темпераментом. Але їх об'єднує мета перебування в бомбосховищі — перечекати повітряну тривогу.

Незвичайним виявляється саме сховище, тут живуть містичні сили, які можуть погубити світ. Героям історії доведеться шукати рішення, як перемогти зло. 

Вистава призначена для глядачів старше 16 років.

Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності