У Львівській області подати заявку на вступ до бригади можна у 8-ми ЦНАПах або ж на профільному сайті
На Львівщині формують штурмові бригади «Гвардія наступу». Їх створюватимуть на базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії. Вони працюватимуть на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій, однак кожна бригада матиме своє бойове завдання.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.
Так, значну частину бригад формуватимуть добровольці. Кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний тест та тест з фізичної підготовки. Лише після цього його чи її зарахують в обрану бригаду: Нацгвардії, Держприкордонслужби чи Нацполіції.
«У Львівській області охочі долучитися до “Гвардії наступу” можуть подати анкету у восьми ЦНАПах. Важливо, що доброволець може самостійно обирати бригаду, до лав якої хоче долучитися», — зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
- Дата публікації
Зокрема, у Національній гвардії формується шість штурмових бригад під єдиною назвою «Червона калина». Одна з них — на території Західного регіону.
«В лавах цієї бригади несуть службу військовослужбовці, які брали участь в бойових діях зі звільнення столиці на початку повномасштабної війни, Луганського напрямку, оборони Сіверськодонецька, Лисичанська тощо», — пояснив начальник Західного територіального управління НГУ Олександр Буравков.
Навчання бійців триватиме кілька місяців — вони будуть індивідуальні та у складі підрозділів.
«Основу прикордонної бригади «Сталевий кордон» складають досвідчені офіцери та солдати, які виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і які мужньо протистояли російському агресору. В рядах підрозділу воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили Азовсталь, перебували на лінії оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали держрубіж з країною-агресором», — розповів начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби Віктор Бабюк.
- Дата публікації
Натомість об’єднана штурмова бригада Національної поліції називатиметься «Лють».
«Досвід, який ми отримали при звільненні Ірпеня, Бучі, а також Харківської області, боронячи Маріуполь, допоможе нам спільно дати гідну відсіч ворогові на інших напрямках. Усі новостворені бригади будуть тісно співпрацювати зі Збройними Силами України», — сказав начальник ГУ Нацполіції у Львівській області Олександр Шляховський.
Додамо, що охочі можуть подати анкету на сайті «Гвардії наступу». Водночас на Львівщині подати заявку на вступ до бригади можна у 8-ми ЦНАПах:
- м. Кам’янка-Бузька, Львівський р-н, вул. Незалежності, 20 А;
- м. Городок, Львівський р-н, вул. Майдан Гайдамаків, 6;
- м. Стрий, Стрийський р-н, вул. Шевченка, 71;
- м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, вул. Бориславська, 8-А;
- м. Золочів, Золочівський р-н, вул. Чорновола, 3;
- м. Самбір, Самбірський р-н, площа Ринок, 1;
- м. Червоноград, Червоноградський р-н, пр. Шевченка, 27;
- м. Яворів, Яворівський р-н, вул. Львівська, 10.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів ухвалив новий порядок бронювання військовозобов’язаних. Так, згідно з нововведеннями, керівники підприємств чи установ зможуть забронювати 50% від загальної кількості усіх військовозобов'язаних працівників. Така можливість є в організаціях, які виробляють необхідні для забезпечення ЗСУ товари та є критично важливими для функціонування економіки України в період дії воєнного стану.