У Львові протезують військового, який у полоні втратив руки і ноги

У Львові протезують військового, який у полоні втратив руки і ноги

Зараз чоловік звикає до протезів ніг та готується до протезування рук

У Львові у клініці Superhumans Center протезують військового з Одещини, якому у полоні ампутували руки й ноги. Про це 12 січня повідомили у Центрі.

В’ячеслав Левицький, з Подільська, Одеської області. У цивільному житті був водієм-експедитором. Воював на Херсонському напрямку. Важку травму отримав на Донеччині, під Авдіївкою: прострілені ноги, тулуб, відморожені руки. В’ячеслав тиждень з пораненням пересувався в сірій зоні. Але потрапив у полон до так званої ДНР, де пробув три дні без жодної медичної допомоги. Звідти його викупили чеченці на обмін. Вони ж ампутували йому всі чотири кінцівки.

“Зараз супер проходить реабілітацію, звикає та вчиться обслуговувати протези ніг, а також готується до протезування рук. Але вже зараз, без протезів верхніх кінцівок, самою куксою може самостійно знімати та одягати протези ніг, практично без сторонньої допомоги”, – зазначили у клініці.

Це наш супер В’ячеслав Левицький, з Подільська, Одеської області

Це наш супер В’ячеслав Левицький, з Подільська, Одеської області. У цивільному житті був водієм-експедитором. Воював на Херсонському напрямку. Важку травму отримав на Донеччині, під Авдіївкою: прострілені ноги, тулуб, відморожені руки.В’ячеслав 7 днів з пораненням пересувався в сірій зоні. Але натрапив на ворога і потрапив у полон до так званої ДНР, де пробув три дні без жодної медичної допомоги. Звідти його викупили чеченці на обмін. Вони ж ампутували йому всі чотири кінцівки.Зараз супер проходить реабілітацію, звикає та вчиться обслуговувати протези ніг, а також готується до протезування рук. Але вже зараз, без протезів верхніх кінцівок, самою куксою може самостійно знімати та одягати протези ніг, практично без сторонньої допомоги!В’ячеслав пройшов непростий шлях, але попереду на нього чекає повернення до повноцінного життя! А з таким завзяттям та жагою все неодмінно вийде! Команда Superhumans зробить для цього все можливе і навіть більше, постійно надихаючись настроєм супера!

Posted by Superhumans Center on Friday, January 12, 2024

Додамо, за час існування клініки Superhumans Center, з квітня 2023 року, тут запротезували майже 350 людей. З усіх ветеранів, протезованих у Центрі, третина повертається назад на військову службу.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності