• Головна
  • Війна
  • 15 років тюрми отримав зрадник, який «провів» до Києва техніку окупантів (фото)

15 років тюрми отримав зрадник, який «провів» до Києва техніку окупантів (фото)

15 років тюрми отримав зрадник, який «провів» до Києва техніку окупантів (фото)

Чоловік «провів» на власному авто із Сумської області до околиць Києва 128 одиниць військової техніки окупантів.

Завдяки доказовій базі Служби безпеки ув’язнено ще одного агент ФСБ. У перші дні повномасштабного вторгнення росії він «провів» на власному авто із Сумської області до околиць Києва 128 одиниць військової техніки окупантів: танки, бронетранспортери та самохідні артилерійські установки. Про це повідомила Служба безпеки України.

Ця бойова техніка входила до складу «передових» підрозділів окупаційних угруповань РФ, які отримали завдання штурмувати Київз північно-східного напрямку.При цьому сам російський агент після «супроводу» окупантів повернувся на Сумщину, де продовжив працювати на ФСБ навіть після звільнення регіону.

Контррозвідники СБУ затримали зловмисника у серпні 2022 року. У затриманого було вилучено мобільний телефон, який він використовував для комунікації з ФСБ. За даними слідства, ворожим поплічником виявився місцевий житель, якого російська спецслужба завербувала напередодні повномасштабного вторгнення РФ. Серед основних його завдань було забезпечення «навігації» військових колон агресора по найкоротших шляхах до Києва.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «провів» до околиць Києва понад 120 одиниць техніки окупантів

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «провів» до околиць Києва понад 120 одиниць техніки окупантів Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент фсб. У перші дні повномасштабного вторгнення росії він «провів» на власному авто із Сумської області до околиць Києва 128 одиниць військової техніки окупантів.Серед неї – танки, бронетранспортери та самохідні артилерійські установки. Ця бойова техніка входила до складу «передових» підрозділів окупаційних угруповань рф, які отримали завдання штурмувати столицю нашої держави з північно-східного напрямку.За час війни вищезгадана колона ворожих військ була знищена українськими захисниками.При цьому сам російський агент після «супроводу» окупантів повернувся на Сумщину, де продовжив працювати на фсб навіть після звільнення регіону.Так, за вказівкою російської спецслужби він збирав розвіддані про дислокацію та наявне озброєння Сил оборони на території області.Контррозвідники СБУ затримали зловмисника у результаті спецоперації у серпні 2022 року. У затриманого було вилучено мобільний телефон, який він використовував для комунікації з фсб.За даними слідства, ворожим поплічником виявився місцевий житель, якого російська спецслужба завербувала напередодні повномасштабного вторгнення рф. Серед основних його завдань було забезпечення «навігації» військових колон агресора по найкоротших шляхах до Києва.За матеріалами Служби безпеки суд визнав ворожого агента винним за чч. 1 та 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) та призначив йому 15 років тюрми.Розслідування проводили за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури.

Posted by Служба безпеки України on Friday, November 10, 2023

За матеріалами Служби безпеки суд визнав ворожого агента винним за чч. 1 та 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) та призначив йому 15 років тюрми.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності