• Головна
  • Війна
  • Росія вдарила по військових 128-ї бригади: загинули понад 20 бійців

Росія вдарила по військових 128-ї бригади: загинули понад 20 бійців

Свічка

Військових зібрали в одному місці для нагородження

Російські окупанти завдали удару по українських військових в прифронтовому селі Запоріжжя, яких, ймовірно, зібрали в одному місці, щоб нагородити на честь Дня артилерії (3 листопада). Попередньо може йтися про понад 20 загиблих. Про це повідомила “Українська правда”, з посиланням на власні джерела.

Відомо, що в соцмережах з'явилося відео одного з військових, який повідомив, що у бригаді, яка стоїть у Запорізькій області, сталася надзвичайна подія. За його словами, один з офіцерів вирішив провести урочисте нагородження бригади у прифронтовому селі. Військовий додав, що загинуло "дуже багато" захисників та цивільного населення.

Джерело "Української правди" в МВС це підтвердило: "03.11.2023 року близько 10:00-11:00 години під час вручення нагород бійцям ЗСУ на території прифронтової зони Запорізької області внаслідок влучання ракети в місце, де власне відбувалось нагородження, загинуло попередньо понад 20 військових, в тому числі колишній керівник Хмельницького обласного РТЦК Возний Володимир Миколайович, нещодавно переведений на службу в РТЦК Запорізької області".

128 бригада наразі не надає ніякої інформації.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності