12 вересня Львів попрощається з двома Героями

12 вересня Львів попрощається з двома Героями

Чоловікам було 48 та 33 роки

12 вересня Львів проведе в останню путь Героїв, які загинули на російсько-українській війні — Віталія Самольотова та Петра Бардака.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Віталій Самольотов (07.02.1975-06.09.2023)

Народився в селі Туїм (республіка хакасія, російська федерація). У 12-річному віці переїхав до своєї бабусі до Львова.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львів. Після завершення навчання займався реставрацією церков. Протягом останніх 15-ти років працював у ресторанній сфері у Львові. У вільний час захоплювався рибальством, обожнював собак.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на східному напрямку у лавах 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Віталія Самольотова залишилися родина та друзі.

Петро Бардак (31.07.1990-01.08.2023)

Уродженець села Ліщин Львівської області.

Навчався у Комунальному закладі загальної середньої освіти І-го ступеня №16 села Ліщин, згодом вступив до Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 села Грусятичі. 

Після завершення навчання проходив військову службу в Полтаві.

Згодом працював у Львівському комунальному підприємстві «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району». У вільний час захоплювався рибальством та футболом.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку.

У Петра Бардака залишилися мама, двоє сестер та двоє братів.

Віталія Самольотова поховають на Личаківському кладовищі. А Петра Бардака у рідному селі Ліщин колишнього Жидачівського району.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності