Львів 5 серпня попрощається з чотирма захисниками

Львів 5 серпня попрощається з чотирма захисниками

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі

У суботу, 5 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцями: Романом Міськівим, Михайлом Ковальським, Володимиром Лашиним та Глєбом Воєвутком.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. 

Роман Міськів (10.11.1989-01.08.2023) львів’янин.

Навчався у колишній середній загальноосвітній школі №59 міста Львова. Здобував освіту на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

У мирний час працював спеціалістом деревообробної справи у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Факро Львів».

Активно займався спортом, захоплювався велопоїздками та музичним мистецтвом.

Із травня 2023 року проходив військову службу у складі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід».

У Романа Міськіва залишилися батьки, брат з нареченою, племінники та хрещені діти.

Михайло Ковальський (29.08.1989-02.08.2023) уродженець Благодарівки Миколаївської області. Згодом родина переїхала до Львова.

У ранньому віці втратив батька, а згодом і маму. Навчався у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Червоноградська загальноосвітня школа-інтернат». Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне політехнічне училище», здобув професію «слюсар з ремонту автомобілів».

У мирний час працював в Одеській області в одному із місцевих відпочинкових комплексів.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Михайла Ковальського залишилися брат та три сестри із родинами.

Володимир Лашин (13.05.1983-01.08.2023) львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської. Здобув освіту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. 

Після завершення навчання проходив військову службу в Харкові у лавах Національної гвардії. 

Спершу працював у Приватному підприємстві «Рекламна агенція «Прес-Тайм», а згодом займався приватним підприємництвом. Протягом останнього періоду працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Техноваги». У вільний час захоплювався рибальством, був кандидатом у майстри спорту зі стрільби з лука. 

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Боровся із загарбниками на східному напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. 

У Володимира Лашина залишилися батьки, дружина, двоє синів та сестра.

Глєб Воєвутко (20.06.2001-11.11.2022) уродженець міста Маріуполь Донецької області. Навчався у Комунальному закладі «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №67 Маріупольської міської ради Донецької області». Закінчив Маріупольський електромеханічний фаховий коледж за спеціальністю «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів». Також здобував освіту у Харківському національному університеті міського господарства. 

Після завершення навчання протягом певного періоду працював за кордоном. У вільний час захоплювався електромеханікою. 

Із початком повномасштабного вторгнення за власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України. Після проходження навчань боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 22-го окремого мотопіхотного батальйону 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка оперативного командування «Схід». 

У Глєба Воєвутка залишилися батьки.

Нагадаємо, 4 серпня, на Львівщині попрощалися із сімома загиблими захисниками: Андрієм Максимівим, Василем Скрупським, Сергієм Зайцевим, Ігорем Демчуком, Сергієм Цибочкіним, Віталієм Чеховським та Володимиром Тучапським.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності