• Головна
  • Війна
  • ЗСУ повернули 12 населених пунктів під контроль України за минулу добу — Залужний

ЗСУ повернули 12 населених пунктів під контроль України за минулу добу — Залужний

ЗСУ повернули 12 населених пунктів під контроль України за минулу добу — Залужний

Тільки протягом минулої доби на напрямку Петропавлівка-Новорайськ на Херсонщині підрозділи Сил оборони просунулись на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, повернули Україні до 107 кв. км території.

На напрямку Первомайське-Херсон просунулись на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, площа звільненої землі — 157 кв. км.

Про це на своїй сторінці у Telegram пише Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

За кожним так званим «жестом доброї волі» противника стоять колосальні зусилля наших військ. Так само, як ворог відходив з Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсона — це результат наших активних дій, йдеться у повідомленні.

Безпосередньо на Херсонському напрямку Сили оборони України зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника. Тим самим, не залишили ворогу іншого виходу, ніж вдатися до втечі.

«Наразі ми не можемо підтвердити або спростувати інформацію про так зване виведення російських окупаційних військ з Херсону. Ми продовжуємо ведення наступальної операції відповідно до свого плану», йдеться у повідомленні.

Так, на Херсонському напрямку з 1 жовтня просування наших військ в глибину оборони противника становить до 36,5 км, загальна площа відвойованої території сягає до 1381 кв. км, відновлено контроль над 41 населеним пунктом.

Нагадаємо, українські військові звільнили місто Снігурівку в Миколаївській області на Херсонському напрямку.

9 листопада міністр оборони рф сєргєй шойгу наказав розпочати відведення російських військ за річку Дніпро.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності