• Головна
  • Війна
  • 30 тисяч українських військових отримали нагороди за пів року

30 тисяч українських військових отримали нагороди за пів року

30 тисяч українських військових отримали нагороди за пів року

Проте не лише воїни відзначилися безпрецедентною мужністю на війні

За останні пів року майже 30 тисяч українських військових відзначені нагородами.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на тему лідерства перед студентами та викладачами Гарварду, пише УНН.

Водночас Зеленський зазначає, що хоробрість у війні проявляють не лише воїни, але й мільйони інших українців.

"Мільйони українців щодня проявляють безпрецедентне особисте лідерство. Вдумайтесь лише в одну цифру — 30 тисяч. Майже стільки українських воїнів уже відзначені державними нагородами за хоробрість за ці пів року. Але ж справа не лише у наших воїнах. Для України — це народна війна. Мільйони людей стали на захист свободи, на захист незалежності. Це діти, які підтримують військових: збирають гроші на оборону, пишуть листи на фронт і навіть просто носять воду хлопцям на блокпостах. Це тисячі волонтерів. Це наші героїчні лікарі та медичні сестрички. Вони роблять операції під обстрілами, приймають пологи у бомбосховищах, допомагають тим, хто був скалічений російськими ударами", — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що у своєму зверненні 14 липня Володимир Зеленський заявив, що 23 тисячі українських захисників відзначили державними нагородами, з них понад 3,5 тисячі — посмертно.

Також на початку серпня президент Володимир Зеленський встановив відзнаку “За оборону України”. Відповідний указ №559/2022 “Про відзнаку Президента України “За оборону України” від 5 серпня оприлюднили на сайті глави держави. Указом затвердили положення про відзнаку, малюнки відзнаки, зразки бланків диплома до відзнаки

Додамо, що полковника Валерія Курка, комбрига 103-ої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, президент України нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

А шістьох працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф нагородили відзнаками від Міноборони.

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності