• Головна
  • Війна
  • Путіну залишається лише бомбардування України чи спроба усунення її керівництва — політолог

Путіну залишається лише бомбардування України чи спроба усунення її керівництва — політолог

Путіну залишається лише бомбардування України чи спроба усунення її керівництва — політолог

Але навряд чи він на це піде

Путіну пояснили, що радіоактивне ураження після пошкодження Запорізької АЕС сприйматиметься світом як атака на НАТО. І через це Альянс може вступити у війну з росією.

Про це сказав російський політолог Андрій Піонтковський у розмові з Дмитром Гордоном.

"Війська вони вводити не будуть. Вони просто за декілька годин перетворять у попіл російську армію вогневим ураженням", — зазначив політолог.

Тож, на думку Піонтковського, у путіна залишається не так багато варіантів ведення війни.

"Що залишається? А залишається лише більш жорсткі бомбардування житлових кварталів або спроба ліквідації воєнно-політичного керівництва України. Але я не впевнений, що він на це піде. Бо зараз його вся дипломатія спрямована на припинення вогню, тобто фіксацію захоплених територій та, як наслідок, заморожування ситуації", — каже політолог.

Нагадаємо, військовий експерт очолити у відеоінтерв’ю для Lviv.Media висловив думку, що НАТО може вступити у війну з росією, якщо радіація із Запорізької АЕС дійде хоча б до однієї країни-члена НАТО. Водночас російські окупаційні війська накопичують техніку на території Запорізької АЕС та очолити кількість військових на станції, а в міноборони рф погрожували зупинити роботу Запорізької АЕС. Генеральний директор МАГАТЕ (Міжнародне агентство з атомної енергії) Рафаель Маріано Гроссі готовий очолити делегацію своєї організації, яка планує відвідати Запорізьку АЕС в Енергодарі.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності