• Головна
  • Війна
  • Війна може завершитися до кінця року — генерал-лейтенант армії США

Війна може завершитися до кінця року — генерал-лейтенант армії США

Війна може завершитися до кінця року — генерал-лейтенант армії США

А за рік-два Україна може повернути Крим та Донбас

Скільки триватиме війна в Україні, залежить від того, чи отримає Україна те озброєння, яке їй обіцяли. Чи надійде воно вчасно. Чи будуть українці забезпечені всім необхідним.

Таку думку в інтерв’ю для Deutsche Welle висловив генерал-лейтенант у відставці та екскомандувач сухопутних військ США у Європі Бен Годжес.

"Я вважаю, оскільки російська армія стала надто слабкою, то Україна зможе відкинути її до кордонів 24 лютого ще до кінця цього року", — каже генерал американської армії.

А от повернення Криму та Донбасу, на думку Бена Годжеса, можливе за рік чи два. За його словами, це може трапитися шляхом перемовин.

"Повернення до лінії 24 лютого досить реальне до кінця 2022 року. Якщо, звісно, ми зробимо все те, що обіцяли. Якщо ми цього не зробимо, а це те, на що розраховує Кремль, то ця війна триватиме роками", — резюмує Бен Годжес.

Нагадаємо, британська розвідка у 31-у річницю Незалежності України розповіла, чого “досягла” росія за пів року своєї агресивної війни. А Україна за період війни ліквідувала російську техніку вартістю 16,56 млрд доларів.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності