Україна створює умови для контрнаступу — Годжес

Україна створює умови для контрнаступу — Годжес

В росії вже немає ні ресурсів, ні людей, ні енергії

Росіяни вже досягли кульмінації у війні. Тобто, того моменту, коли одна сторона просто більше не може наступати. В них немає ресурсів, людей та енергії.

Таку думку в інтерв’ю для Deutsche Welle висловив генерал-лейтенант у відставці та екскомандувач сухопутних військ США у Європі Бен Годжес.

А от щодо українців Годжес вважає, що ЗСУ готуються та створюють умови для початку контрнаступу.

"Вони роблять усе можливе, щоб знищити російську артилерію, ракети, порушити логістику та ускладнити росіянам командування і керування, знищуючи командні пункти. Щоразу, коли українці завдають удару по складах з боєприпасами, а це стається двічі-тричі на тиждень, росіянам доводиться переносити їх все далі та далі від лінії фронту", — зазначає Бен Годжес.

А це, за його твердженням, дуже ускладнює ситуацію для окупантів. Адже тепер вантажівкам доводиться везти боєприпаси на більші відстані.

Нагадаємо, військовий експерт "чайною ложечкою" вважає, що Україні недостатньо зброї, щоб йти у контрнаступ. Однак її достатньо для проведення оборонної спецоперації. Він також сказав, що попередження противника про контрнаступ є частиною інформаційно-психологічної війни. А Бен Годжес каже, що Білий дім надає Україні допомогу озброєнням "чайною ложечкою", хоча могли б надати одразу у повному обсязі.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності