• Головна
  • Війна
  • СБУ заблокувала криптогаманець російського "волонтера", який збирав кошти для армії рф

СБУ заблокувала криптогаманець російського "волонтера", який збирав кошти для армії рф

СБУ заблокувала криптогаманець російського "волонтера", який збирав кошти для армії рф

На момент блокування на рахунку росіянина накопичилося понад 800 тисяч у гривневому еквіваленті

За ініціативою СБУ заблокували віртуальний криптогаманець громадянина рф, який спонсорував російську армію для війни в Україні. Цей чоловік називав себе волонтером і від початку повномасштабного вторгнення рф збирав гроші на потреби російської армії.

Про це 23 серпня повідомляє Служба безпеки України.

Слідчі встановили, що значну частину пожертв чоловік спрямовував на купівлю військового спорядження бойовикам терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР".

Від початку широкомасштабного вторгнення рф "волонтер" просував у соцмережах ідею про необхідність фінансової допомоги учасників незаконних збройних формувань. Для цього він регулярно створював тематичний фото- і відеоконтент, поширював аналогічні дописи своїх однодумців та звітував про використання зібраних коштів.

"Спонсору терористів повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Тепер подібна участь чекає й інших російських "волонтерів", які спонсорують війну в Україні", — кажуть у СБУ.

Там додають, що на момент блокування на рахунку росіянина накопичилося понад 800 тисяч у гривневому еквіваленті. Наразі ці кошти арештували й вирішують питання про їх виведення.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності