• Головна
  • Війна
  • Львівські лікарі рятують ногу жінці, яка опинилася під завалами після вибуху ракети

Львівські лікарі рятують ногу жінці, яка опинилася під завалами після вибуху ракети

Львівські лікарі рятують ногу жінці, яка опинилася під завалами після вибуху ракети

Ледь живу Оксану засипало землею після вибуху російської ракети

Львівські лікарі намагаються врятувати ногу жінці, яку дістали з 5-ти метрової вирви, що утворилась від вибуху російської ракети.

Про це 23 серпня повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Ледь живу Оксану засипало землею після вибуху російської ракети. Це сталося у Бахмуті в липні. Лікарі врятували жінці життя, а нині виборюють для неї змогу ходити.

"Того дня 40-річна Оксана з чоловіком поверталися від подруги. Останнє, що пам’ятає: дзвін у вухах, різкий біль в руці та важкість землі, котра, як тоді здавалося, заживо її ховає. З останніх сил жінка покликала чоловіка. Його відкинуло вибуховою хвилею, та він її почув", — розповідають у лікарні.

Після цього жінка опинилася у лікарні Дніпра. Туди Оксана потрапила з уламковими пораненнями правої легені, печінки, широкими ранами лівого плеча, відкритими переломами обох ніг та правої руки. Одинадцять днів жінка провела в реанімації.

Коли її стан дещо вдалося стабілізувати, евакуаційним потягом Оксану доправили до лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова.

"Тут у відділенні травматології та ортопедії Центру травми жінці доліковують рани живота, рук та ніг. Наразі триває боротьба за її розтрощену кінцівку. Лікарі щосили намагаються врятувати ліву ногу від ампутації. Також з жінкою працює команда реабілітологів та психотерапевтів", — зазначають у медоб'єднанні.

Там зауважують, що лікування та реабілітація Оксани, як і інших пацієнтів, які постраждали від війни, відбувається в межах проєкту UNBROKEN Ukraine.

Читайте також: 

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності