• Головна
  • Війна
  • У розвідці попередили про загрозу ракетних обстрілів на День Незалежності

У розвідці попередили про загрозу ракетних обстрілів на День Незалежності

У розвідці попередили про загрозу ракетних обстрілів на День Незалежності

Російські обстріли несуть велику загрозу, тому українці в жодному разі не мають нехтувати сигналами повітряної тривоги

Українців закликають бути особливо обережними 24 серпня, адже існує велика загроза ракетних ударів та провокацій з боку росії.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

“Є підвищена загроза ракетних ударів і інших провокацій як всередині країни, так і ззовні. Росія і путінський режим атакували незалежність України і незалежну Україну. Вони справді схиблені на датах і символах, тому цілком логічно було б бути перестороженими і готовими до того, що і День Незалежності буде атаковано”, — сказав Юсов.

Він наголосив, що Україна до цього готова. Але російські обстріли несуть велику загрозу, тому українці ні в якому разі не мають нехтувати сигналами повітряної тривоги.

”Те, що в росії залишається ще велика кількість ракет — нехай і не високоточних — це правда, біди вони можуть наробити ще багато. Це не зламає ані дух, ані волю до спротиву... і хід війни. Але повітряна тривога — це серйозний сигнал, всі на нього мають зважати, особливо 23 та 24 серпня. Це не просто слова, треба бути особливо обережними”, — заявив представник української розвідки.

Нагадаємо, МВС закликає українців не ігнорувати повітряну тривогу у День Незалежності.

Також експерт прогнозує масштабний обстріл України на День Незалежності

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності